Divu stingrību matrača spilventiņš MALTA COCONUT VISCO 180x200
Divpusējais pārklājums sastāv no vairākiem slāņiem, no kuriem katram ir atšķirīgas īpašības.
3 cm biezajam RavineBlue profilētajam putuplastam ir īpaši izciļņi. To mērķis ir sadalīt ķermeņa svaru pa visu pārklājuma virsmu. Tā ir elastīga, elastīga un ātri atgūst sākotnējo formu. Pateicoties tā struktūrai, tas ļauj matracī brīvi iekļūt gaisam un nodrošina pareizu ventilāciju. Ieteicams alerģiju slimniekiem.
Matrača komplektācijā ietilpst arī kokosriekstu matrača pārvalks ar pretalerģiskām īpašībām. Tā ir izgatavota no kokosšķiedras, ir gaisīga un izturīga pret mitrumu un deformāciju. VISCO termoplastiskās putas ir īpaša veida materiāls, kas reaģē uz temperatūras izmaiņām. Jo augstākatemperatūra, jo mīkstākas kļūst putas.
Matracim ir augstākās kvalitātes pārvalks. Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes, pirmās klases hipoalerģiskiem materiāliem. Tas ir mīksts, un tam ir membrānas struktūra, kas caurlaiž gaisu un nodrošina labu matrača ventilāciju. Pārsedzam ir rāvējslēdzējs, kas ļauj to viegli noņemt mazgāšanai.Var mazgāt 30 °C temperatūrā.
MALTA COCONUT VISCO pretsviedru matrača pārvalka priekšrocības
- Tas ir divpusējs, tāpēc varat brīvi mainīt tā stāvokli.
- Tam ir divas cietības pakāpes.
- Ieteicams alerģiju slimniekiem
- Tas reaģē uz uz tā gulošā cilvēka ķermeņa temperatūru.

-
Cietība:H4 cieta, H3 mērena
-
biezums: 7 cm
-
VISCO termoplastiskās putas: 2 cm
-
RavineBlue profilētās putas : 3 cm
-
Kokosu oderējums: 1 cm
-
Pārsegs: 1 cm
Apvalka sastāvs: 100% poliesteris.
Matrača ražošanā izmantoto materiālu krāsas var atšķirties no attēlā redzamajām, saglabājot to īpašības.
Matrači ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, poliuretāna putām, lateksa, putuplasta u.c., kas ir produkti ar augstu saspiežamības un elastības koeficientu, tāpēc mēs kā ražotājs paturam tiesības uz negatīvu un pozitīvu pielaidi.+/- 2% no matrača platuma un garuma un +/- 1 cm no augstuma.

OMNIVA PASTA NODAĻAS
Paciņa tiks piegādāta uz Jūsu izvēlēto Omniva termināli.
Šobrīd "Omniva LT" pārvalda lielāko pasta automātu tīklu Lietuvā un var piegādāt 32 000 sūtījumu dienā. sūtījumi visā valstī. Savu paku var saņemt arī Kuršu kāpās!
LpExpress piegāde mājās
Cena: 3.49€ (apmaksājot iepriekš)
Cena: 3.49€ (maksa kurjeram pie pasūtījuma piegādes)
Paka tiks piegādāta tieši uz jūsu mājām, biroju vai jebkuru citu jūsu norādīto adresi. Piegādes laiks visā Lietuvā - 2-4 darba dienas.
PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒS
CENA: €14
Paciņu piegādāsim uz ES valstīm un Norvēģiju pa pastu.
Jūsu paka tiks piegādāta 5-8 darba dienu laikā. Jūsu pasta nodaļa Jūs informēs par pakas pienākšanu ar īpašu ziņu, kā arī Jūs varēsiet paņemt sūtījumu sev ērtā laikā (pasta darba laiks).
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Divu stingrību matrača spilventiņš MALTA COCONUT VISCO 180x200
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
Report this review.
| General | |
| Matrača izmērs | 180x200 |