AJ Deluxe Nr150 smaržas, iedvesmotas no Armani - My Way Floral 33 ml
"Iedvesmojoties no Armani My Way Floral, AJ Deluxe Nr. 150 ir veltījums sievietēm, kuras dzīvei pieiet ar pārliecību, eleganci un smaidu. Šī austrumnieciski ziedu versija ir radīta enerģijas un optimisma pilniem ikdienas mirkļiem. Smalkais, tomēr izteiksmīgais aromāts apvelk ādu ar starojošu auru, kas, pateicoties 26% aromāta, saglabāsies ar jums stundām ilgi. Tas ir iepakots elegantā flakonā, kas lieliski atspoguļo tā smalko, moderno raksturu - vienkāršību, kas apvienota ar klasi un šarmu.
AJ Deluxe No150 smaržu notis:
- Apelsīnu ziedi, zaļais mandarīns, rūgtais apelsīns.
- Vidējās notis: Indijas tuberozes, Tunisijas neroli.
- Bāzes notis: Burbonas vaniļa, baltais muskuss.
Kad izvēlēties AJ Deluxe No150?
- Ikdienas lietošanai - darbam, sanāksmēm vai pastaigām saulē.
- Siltās pavasara un vasaras dienās - kad vēlaties justies svaigi un sievišķīgi.
- Ja meklējat smaržu, kas Jums piešķirs pārliecību un mirdzumu.
Kam paredzēts AJ Deluxe No150?
- Sievietēm, kuras novērtē smalkas, modernas un stilīgas smaržas.
- Elegantu ziedu kompozīciju cienītājām
- Tām, kuras vēlas vieglu aromātu, kas saglabājas visas dienas garumā.
Kāpēc izvēlēties AJ Deluxe No150?
- Armani My Way Floral ekvivalents.
- 26 % aromāta, kas nodrošina izcilu noturību
- Elegantais flakons izceļ tā īpašnieka raksturu un stilu.
- Ideāla izvēle pavasarim un vasarai - svaigs, sievišķīgs un elegants.
AJ Deluxe 150 ir aromāts, kas atgādina, ka katrai sievietei ir savs ceļš - smaržīgs ar ziediem, vieglumu un nebeidzamu eleganci.
*Fotogrāfija kreisajā pusē ir tikai salīdzināšanas nolūkos.
Aromāta krāsas maiņa ir dabisks process, ko izraisa gaismas vai karstuma iedarbība, kā arī aromātu novecošanās process. Pārkrāsošanās parasti neietekmē smaržu kvalitāti.

OMNIVA PASTA NODAĻAS
Paciņa tiks piegādāta uz Jūsu izvēlēto Omniva termināli.
Šobrīd "Omniva LT" pārvalda lielāko pasta automātu tīklu Lietuvā un var piegādāt 32 000 sūtījumu dienā. sūtījumi visā valstī. Savu paku var saņemt arī Kuršu kāpās!
LpExpress piegāde mājās
Cena: 3.49€ (apmaksājot iepriekš)
Cena: 3.49€ (maksa kurjeram pie pasūtījuma piegādes)
Paka tiks piegādāta tieši uz jūsu mājām, biroju vai jebkuru citu jūsu norādīto adresi. Piegādes laiks visā Lietuvā - 2-4 darba dienas.
PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒS
CENA: €14
Paciņu piegādāsim uz ES valstīm un Norvēģiju pa pastu.
Jūsu paka tiks piegādāta 5-8 darba dienu laikā. Jūsu pasta nodaļa Jūs informēs par pakas pienākšanu ar īpašu ziņu, kā arī Jūs varēsiet paņemt sūtījumu sev ērtā laikā (pasta darba laiks).
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over AJ Deluxe Nr150 smaržas, iedvesmotas no Armani - My Way Floral 33 ml
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.