Menu
Your Cart

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, lai nodrošinātu saturu, kas vairāk atbilst lietotāju vēlmēm, un lai analizētu datplūsmu uz mūsu vietni. Plašāku informāciju par mūsu sīkfailu politiku varat atrast sadaļā “Sīkfaili”.

Sīkdatnes

Sīkdatņu politika

Interneta veikals, izmantojot Vietni, automātiski neapkopo nekādus datus, izņemot sīkfailos esošos datus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus nosūta tiešsaistes veikals un kuri tiek glabāti jūsu datorā un satur noteiktu informāciju par vietnes un tiešsaistes veikala izmantošanu. Interneta veikala izmantotās sīkdatnes var būt īslaicīgas vai pastāvīgas. Pagaidu sīkfaili tiek dzēsti, aizverot pārlūkprogrammu, un pastāvīgie sīkfaili tiek saglabāti arī tad, kad pārtraucat izmantot vietni, un tiek izmantoti tādas informācijas glabāšanai kā jūsu parole vai pieteikšanās, kas paātrina un atvieglo vietnes izmantošanu.

Definīcijas

 1. Administrators -  UAB PIRKTUKA, reģistrācijas nr.  303250542,  PVM: LT100008385217, reģistrētā adrese: Geležinkelio g. 142-12, LT-68275 Marijampolė
 2. Sīkdatnes- IT dati, īpaši mazi teksta faili, tiek glabāti un saglabāti ierīcēs, caur kurām Lietotājs piekļūst Vietnes lapām.
 3. Īpašās sīkdatnes - sīkdatnes, kuras administrators publicējis saistībā ar elektroniskajiem pakalpojumiem, kurus administrators nodrošina vietnē.
 4. Ārējās sīkdatnes - sīkdatnes, kuras nodrošina Administratora partneri, izmantojot vietni.
 5. Vietne - vietne vai programma, saskaņā ar kuru Administrators pārvalda vietni, kas darbojas domēnā Pirktukas.lt.
 6. Ierīce- elektroniska ierīce, caur kuru Lietotājs iegūst piekļuvi Vietnei
 7. Lietotājs - subjekts, kurai pakalpojumus var sniegt elektroniski saskaņā ar normatīvajiem aktiem vai tiesību aktiem vai ar kuru var noslēgt līgumu par elektronisko pakalpojumu sniegšanu.

II. Izmantoto sīkdatņu veidi

Administratora izmantotās sīkdatnes ir drošas Lietotāja ierīcei. Tas jo īpaši novērš vīrusu vai citas nevēlamas programmatūras vai ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanu lietotāju ierīcēs. Šie faili ļauj identificēt Lietotāja izmantoto programmatūru un pielāgot Vietni katram Lietotājam atsevišķi. Sīkdatnēs parasti ietilpst tā domēna nosaukums, no kura tie radušies, laiks, kad tie tika glabāti ierīcē, un piešķirtā vērtība.

Administrators izmanto divu veidu sīkdatnes:

1.Administratora izmantotās sīkdatnes ir drošas Lietotāja ierīcei. Tas jo īpaši novērš vīrusu vai citas nevēlamas programmatūras vai ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanu lietotāju ierīcēs. Šie faili ļauj identificēt Lietotāja izmantoto programmatūru un pielāgot Vietni katram Lietotājam atsevišķi. Sīkdatnēs parasti tiek norādīts domēna nosaukums, no kura tie radušies, laiks, kad tie tika glabāti ierīcē, un piešķirtā vērtība.

2.Administrators izmanto divu veidu sīkfailus:

a.Sesijas sīkfaili: tie tiek glabāti Lietotāja ierīcē un paliek tur līdz pārlūka sesijas beigām. Saglabātā informācija pēc tam tiek neatgriezeniski izdzēsta no ierīces atmiņas. Šis mehānisms neļauj sesijas sīkdatnēm no lietotāja ierīces lejupielādēt jebkādus personas datus vai konfidenciālu informāciju.

b. Pastāvīgie sīkfaili: tie tiek glabāti Lietotāja ierīcē un paliek tur, līdz tiek izdzēsti. Pēc lietotāja pārlūka sesijas pārtraukšanas vai ierīces izslēgšanas tie netiek izdzēsti no lietotāja ierīces. Pastāvīgais sīkfailu mehānisms neļauj apkopot nekādus personas datus vai konfidenciālu informāciju no Lietotāja ierīces. Lietotājam ir iespēja ierobežot vai atspējot piekļuvi sīkfailiem savā ierīcē. Ja izmantosit šo opciju, varēsiet izmantot vietni, izņemot funkcijas, kurām pēc savas būtības ir nepieciešamas sīkdatnes.


III. Mērķi, kuriem tiek izmantotas sīkdatnes

Administrators izmanto savas sīkdatnes šādiem mērķiem:
 • 1. Vietnes konfigurācijai
            I) Vietnes lapu satura pielāgošana atbilstoši Lietotāja vēlmēm un Vietnes lapu izmantošanas optimizēšana;
               II) Lietotāja vietnes ierīces un tās atrašanās vietas identifikācija un viņa individuālajām vajadzībām pielāgotas vietnes parādīšana;
                III) atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus un personalizēt lietotāja saskarni, piemēram, lietotāja izvēlēto valodu vai tā reģiona izcelsmi;
                IV) atceroties apmeklēto vietņu vēsturi, lai ieteiktu saturu;
                V) fonta lielums, vietnes izskats un daudz kas cits.
  2. Lai autentificētu lietotāju vietnē un nodrošinātu Lietotājam sesiju vietnē
               I) Vietnes lietotāja sesijas atbalsts (tiešsaistē), kas nozīmē, ka Lietotājam nav atkārtoti jāievada pieteikšanās vārds un parole katrā Vietnes lapā;
               II) Pareiza izvēlēto vietņu funkciju konfigurācija, kas ļauj vispirms pārbaudīt pārlūka sesijas autentiskumu;
              III) Administratora pakalpojumu optimizācija un efektivitātes paaugstināšana.
  3.Vietņu pilnīgai funkcionalitātei nepieciešamo procesu ieviešana
            I) Vietnes satura pielāgošana lietotāja preferencēm un vietnes izmantošanas optimizēšana. Šie faili jo īpaši ļauj identificēt Lietotāja ierīces pamatparametrus un pareizi parādīt vietni, kas pielāgota viņa individuālajām vajadzībām;
  II) pareizs saistīto programmu serviss, ļaujot konkrētam lietotāja verifikācijas novirzīšanai uz vietnes avotiem.
  4. Atceroties lietotāja lietošanas vietu
            I) pareiza izvēlēto vietnes funkciju konfigurācija, kas ļauj īpaši pielāgot Lietotājam sniegto informāciju atbilstoši viņa atrašanās vietai.
  5. Analīze un pētījumi, kā arī auditorijas audits
             I) izveidojot anonīmu statistiku, lai palīdzētu saprast, kā Vietnes lietotāji izmanto Vietnes lapas, kas uzlabo viņu struktūru un saturu.
  6. Reklāmas pakalpojumu sniegšana
            II) Reklāmu pielāgošana trešo personu pakalpojumiem un produktiem, kas tiek nodrošināti, izmantojot vietni;
  7. Vietnes drošības un uzticamības nodrošināšana.
 • Pakalpojuma administrators ārējās sīkdatnes izmanto šādiem mērķiem:
  1. Multimediju satura prezentācija vietnes lapās, kas lejupielādēta no ārējas vietnes:
             I) www.youtube.com [sīkfailu administrators: Google Inc., kas atrodas ASV]
  2. Vispārējas un anonīmas statistikas datu vākšana, izmantojot analītiskos rīkus:
            I) Google Analytics [sīkfailu administrators: Google Inc., juridiskā adrese ASV]
           II) CRITEO [sīkfailu administrators: Criteo., Kas atrodas Parīzē]
  3.Pielāgotu reklāmu rādīšana, izmantojot tiešsaistes reklamēšanas rīkus:
            I) Google AdSense [sīkfailu administrators: Google Inc., reģistrēts ASV]
  4. Lai pierakstītos vietnē, izmantojot kontu citā vietnē:
            I) Facebook Connect [sīkfailu administrators: Facebook Inc., kura juridiskā adrese ir Amerikas Savienotajās Valstīs, vai Facebook Ireland, kuras juridiskā adrese ir Īrijā]
           II) Google [sīkfailu administrators: Google Inc., reģistrēts ASV]
          III) Paypal [administratora sīkdatnes: PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A, kuras juridiskā adrese ir Luksemburgā vai PayPal Inc. kuras juridiskā adrese ir Amerikas Savienotajās Valstīs]
  5. Izmantojiet interaktīvas funkcijas, lai reklamētu savu vietni, izmantojot sociālos tīklus:
           I) twitter.com [sīkfailu administrators: Twitter Inc. kuras juridiskā adrese ir Amerikas Savienotajās Valstīs]
          II)Facebook.com [sīkfailu administrators: Facebook Inc., kura juridiskā adrese ir Amerikas Savienotajās Valstīs, vai Facebook Ireland, kuras juridiskā adrese ir Īrijā]
         III)Pinterest [sīkfailu administrators: Pinterest, Inc. kuras juridiskā adrese ir Amerikas Savienotajās Valstīs]
  6. Lietotājs var mainīt sīkfailu iestatījumus neatkarīgi un jebkurā laikā, norādot nosacījumus to glabāšanai un piekļuvei Lietotāja ierīcei. Izmaiņas iepriekšējā teikumā norādītajos iestatījumos Lietotājs var veikt, izmantojot interneta pārlūka iestatījumus vai izmantojot pakalpojumu konfigurāciju. Šie iestatījumi var tikt mainīti, jo īpaši tā, lai interneta pārlūka iestatījumos atspējotu automātisko sīkfailu pārvaldību vai tiktu informēti par katru reizi, kad tie tiek ievietoti Lietotāja ierīcē. Plašāku informāciju par sīkdatņu izmantošanas iespējām un veidiem varat atrast programmatūras iestatījumos (tīmekļa pārlūkprogrammā).
  7. Lietotājs var jebkurā laikā izdzēst sīkfailus, izmantojot funkcijas viņa izmantotajā tīmekļa pārlūkprogrammā.
  8. Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas vietnes funkcijasVairumā gadījumu tīmekļa pārlūkošanas programmatūra (tīmekļa pārlūkprogramma) netieši ļauj sīkdatnes pēc noklusējuma saglabāt lietotāja gala ierīcē. Jebkurā laikā varat mainīt sīkfailu iestatījumus. Šos iestatījumus var mainīt, jo īpaši atspējojot automātisko sīkfailu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai saņemot paziņojumus katru reizi, kad lejupielādējat tos savā ierīcē.
  • · Sīkdatņu bloķēšanas instrukcijas Chrome
  • · Sīkdatņu bloķēšanas instrukcijas Firefox
  • · Sīkdatņu bloķēšanas instrukcijas IE
  • · Sīkdatņu bloķēšanas instrukcijas Opera
  • · Sīkdatņu bloķēšanas instrukcijas pārlūkprogrammai Safari
  • Interneta veikals informē, ka sīkdatņu izmantošanas ierobežojumi var ietekmēt dažas vietņu funkcijas. Plašāka informācija par sīkdatnēm ir atrodama tīmekļa pārlūkprogrammas izvēlnes sadaļā "Palīdzība".

  Jebkurā gadījumā jūs varat bloķēt sīkfailu instalēšanu vai noņemt pastāvīgos sīkfailus, izmantojot atbilstošās opcijas savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja rodas problēmas, iesakām izmantot pārlūkprogrammas palīdzības failu vai sazināties ar izmantoto pārlūkprogrammas ražotāju. Papildus sīkdatnēm tiešsaistes veikals var arī apkopot datus, kurus tiešsaistes sistēmas administratori parasti apkopo kā tā sauktos pieteikšanās vai emuāra failus. Pieteikšanās failos ietvertā informācija var ietvert, bet neaprobežojas ar jūsu IP adresi, platformas un tīmekļa pārlūka veidu, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju un tās lapas adresi, no kuras piekļuvāt vietnei. Dažās vietnes lapās un citos saziņas veidos ar jums var būt tā sauktās "tīmekļa bākas". Tīmekļa bākas ļauj mums iegūt informāciju, piemēram, datoru, kurā lapa tika ielādēta, IP adresi, lapas URL, lapas ielādes laiku, pārlūka veidu, kā arī sīkfailos ietverto informāciju, lai lai novērtētu mūsu reklāmas. Šie dati tiks arhivēti un izmantoti statistikas analīzei un tīmekļa vietnes datplūsmas novērtēšanai. Šie dati netiks apvienoti ar jūsu sniegtajiem personas datiem.