Vai esat ievērojuši, ka arvien vairāk vīriešu valkā krāsainas zeķes? Žurnālisti, izklaides un televīzijas programmu redaktori un pat politiķi arvien biežāk valkā klasiskus uzvalkus, no kuru bikšu starām rēgojas krāsainas zeķes. Tās savā ziņā ir kļuvušas par vīriešu simbolu, ļaujot arī darbā, kur paredzēta lietišķā etiķete, mazliet parādīt savu mežonīgo un draiskulīgo dabu. No kurienes radusies šī tendence? Kā valkāt krāsainas zeķes? Kā valkāt pusgarās zeķes, lai tās izskatītos oriģinālas un interesantas? Izvēlēties klasiskas neitrālu un zemes toņu paletes zeķes, vai labāk valkāt klasiskas zeķes? Izlasiet, kādi zeķu modeļi šobrīd ir vismodernākie un, kāds ir labākais veids, kā tos sakomplektēt. Kā arī pats svarīgākais- kādus apavus piekomplektēt.


VAI VAR PIE KLASISKA UZVALKA VILKT KRĀSAINAS ZEĶES?

Atbilde var būt tikai viena - protams! Vīriešiem, kuri ikdienā izvēlas elegantu apģērba stilu, izņemot kaklasaites un zeķu izvēli, nav daudz iespēju, lai parādītu savu raksturu un intereses. Ja viņi nevar izpausties ar rakstainu t-kreklu ar oriģinālu dizainu, kāpēc gan to nedarīt ar zeķēm? Zeķu ražotāji sacenšas, lai izgatavotu arvien sarežģītākus modeļus- zeķu bizness katru gadu pieaug satraucoši. Zeķes ir apģērba elements, ko valkā ikvienā sezonā. Ja Jūs izvēlaties pareizos apavus, varat būt pārliecināti, ka zeķes ātri nenodils un kalpos jums daudzus gadus. Tāpēc ir vērts ieguldīt interesantos, izsmalcinātos modeļos, pat ja šādi zeķu pāri maksā daudz vairāk nekā parastie stamdarta modeļi. 


KĀ VALKĀT KRĀSAINĀS ZEĶES?

Krāsainas zeķes ir absolūts hīts moderniem mūsdienu vīriešiem. Katrs vīrietis, kurš seko līdzi modei un jaunākajām tendencēm, zina, ka vienkāršas, klasiskas, melnas vai pelēkas zeķes sen vairs nav vienīgais, ko izvēlēties. Iespējas zeķu pasaulē ir bezgalīgas- svītrainas, rakstainas, punktotas, zvaigžņotas, ar dažādiem elementiem. Tāpat arī iespējams atrast zeķes ar īstiem, oriģināliem rakstiem. Vai vēlaties uzvilkt zeķes ar saviem mīļākajiem bērnības multfilmu varoņiem? Vai arī Jūsu bērnu mīļākajiem pasaku varoņiem? Vai varbūt ar supervaroņiem? Nekas netraucē jums iegūt krāsainas zeķes ar dzīvniekiem, picas gabalu vai zelta glāzi alus. Ir atļautas neiedomājamākās zeķu apdrukas- jo oriģinālākas, jo labāk! Un nav taisnība, ka šādas zeķes neatbilst lietišķai etiķetei. Gluži pretēji, tas piešķir rotaļīgumu un pozitīvismu ikdienai, kas tik ļoti nepieciešams mūsdienu aizņemtajā pasaulē. Šādu vīriešu zeķu modeļu valkāšana nevienam nekaitēs, un, ieraugot nopietnu uzņēmēju tumši zilā uzvalkā un zaļās zeķēs ar dzelteniem sulīgiem ananāsiem, kādu varēsi sasmīdināt! Mēs iesakām nedaudz humora.


KĀ VALKĀT PUSGARĀS ZEĶES- IDEJAS VĪRIEŠU STILAM


Rakstainu pusgaro zeķu valkāšana kļuvusi par tendenci pirms dažiem gadiem. Šādu zeķu daudzās krāsas un dažādi raksti nozīmē, ka katrs vīrietis atradīs kaut ko sev raksturīgu. Tās ir viegli pieskaņot jebkuram apģērbam, kreklam vai virsjakai. Arvien mazāk vīriešu izvēlas īsas zeķes vai tādas, kas aptver tikai pēdu un nesniedzas līdz potītēm.  Bet velti! Izvēloties pusgarās zeķes, iespējams izvēlēties dažādus rakstus un krāsas. lai paspilgtinātu savu stilu. 


Pēdējo gadu laikā kļuvis ļoti populāri dāvināt šādas zeķes. Un pats labākais ir tas, ka jūs varat uzdāvināt krāsainas zeķes gandrīz katram savas dzīves vīrietim, jo ​​zeķes valkā visi - sākot no maziem zēniem līdz sirmgalvjiem. Tāpēc tā ir lieliska dāvana tēvam, draugam, brālim, vectēvam vai vīram. Viss, kas jums jādara, ir jāatros piemērots modelis, kas patiks dāvanas saņēmējam. Tam nevajadzētu sagādāt problēmas, jo apdruku un modeļu ir patiešām daudz. Veidojot koptēlu, zem vīriešu jakas ir vērts izvēlēties zeķes, kuras saskaņotas ar pārējo apģērbu. Vai gluži pretēji- variet izvēlēties kontrastējošus toņus, lai pievērstu uzmanību.