Pēc vairāk nekā gadu ilgas karantīnas sēdēšana mājās bez koncertiem un izklaidēm daudzus apbēdināja, bet šovasar mēs jau varam baudīt atvērtos klubus un izklaides vietas! Tā kā jūs varat atkal doties uz koncertu, neatkarīgi no tā, vai tas notiek brīvā dabā vai klubā. Kādas drēbes izvēlēties koncertam? Kā sagatavoties dejām klubā? Neatkarīgi no tā, vai tā ir ballīte ārpus telpām vai telpās, koncertu modei ir savi noteikumi. Ko mēs izvēlamies visbiežāk? Kā jūs varat justies un izskatīties stilīgāk? Vai, dodoties uz šāda veida pasākumiem, labāk ģērbties ērti vai moderni? Vai varbūt jūs varat to apvienot un būt stilīgs un justies ērti vienlaikus? Kā panākt perfektu ballīšu un klubu stilu? To uzzināsiet zemāk esošajā ceļvedī!

Ko valkāt DODOTIES UZ KONCERTU?

Vai pēc ilgāka laika Jūs beidzot dodaties uz savas iecienītākās grupas koncertu? Gaidāt draugu ballīti, bet joprojām nezināt, ko vilkt? Kādas šobrīd ir koncertu un klubu modes tendences? Kādu apģērbu un apģērba stilu izvēlēties? Pirmkārt, atcerieties, ka kopš pagājušās klubu sezonas maz kas ir mainījies, mūzika joprojām ir vissvarīgākā lieta dodoties uz koncertu, tikai otrā ir mode. Tātad, kādu stilu Jums vajadzētu izvēlēties? Ir vērts izvēlēties melnas drēbes, tās vienmēr ir ideāli piemērotas pasākumiem. Izvēloties klasiski melnu kreklu, varat padarīt to unikālu ar interesantu apdruku roka stilā. Ja Jums ir t-krekls ar grupas logotipu, nevilcinieties un valkājiet to, tas noteikti aizraus ikviena sirdi! Kādas citas svarīgas apģērba detaļas būtu jāizvēlas? Biksēm jābūt garām dodoties uz jebkuru koncertu, pat ja tā ir bezmaksas roka stila ballīte, nav pareizi iet ar šortiem. Valkājiet garus, melnus vai tumši zilus džinsus. Kad Jūs varētu valkāt šortus? Tie ir piemēroti, piemēram, koncertam stadionā vai brīvdabas amfiteātrī, bet tikai tad, ja ir patiešām karsts laiks.

KONCERTu APĢĒRBS - IZVĒLIES BRĪVĪBU

Apģērbties uz koncertu var izraisīt galvassāpes. Dodoties uz šādu pasākumu, visi vēlas izskatīties īpaši, kā arī vēlas justies ērti. Protams, Jūs varat valkāt ikdienas kreklus un klasiskā stila kurpes, bet vai Jūs labi jutīsieties? Varbūt labāk šādu tērpu atstāt koncertam Filharmonijas zālē? Tātad, ko valkāt koncertā? Izvēlieties t-kreklu, to izvēle apģērbu tirgū ir patiešām milzīga, un katrs vīrietis noteikti atradīs kaut ko sev. Kādas kurpes valkāt? Šeit ir arī tikai viena atbilde - ērtas! Piemēram, Jūs variet uzvilkt savas iecienītās ienēsātās kedas, jo neviens neredzēs, ka tās jau ir nedaudz nolietojušās. Tikko pirkti apavi nav tā pati labākā izvēle, un tam ir divi iemesli - pirmkārt, dažas stundas koncertā būs jāstāv un jādejo, tāpēc labāk valkāt pārbaudītus apavus. Otrkārt, šādi apstākļi ir vienkārši neveiksmīgi jauniem apaviem. Atcerieties, ka Jums neizbēgt no pasākuma apmeklētāju pūļa, tāpēc jaunus apavus var sabradāt un sabojāt. Ir vērts to atcerēties un nepārspīlēt, atstājot jaunos pirkumus citai dienai. KREKLI, BIKSES  - ESI PATS


KREKLI, BIKSES, KLEITAS - Esi pats Gan vīriešiem, gan sievietēm, izvēloties koncerta apģērba stilu, jābūt šādam noteikumam: esi tu pats! Ko tad sievietei vajadzētu valkāt, dodoties uz koncertu? Viņai patiešām vajadzētu atteikties no augstiem papēžiem, nav jēgas dažas stundas mēģināt nostāvēt uz neērtiem augstiem papēžiem. Ir viens izņēmums, ja Jums ļoti patīk augsti papēži un Jūs tos valkājiet katru dienu un katru reizi, un jums ir patiešām ērti, tad šī ir lieliska izvēle. Atceries, esi pats! Un, ja augstpapēžu kurpes atspoguļo jūsu raksturu un stilu, neatsakieties no tiem. Ko vilkt uz koncertu? Jūs varat uzvilkt kleitu, ja ar jūtaties labi. Kāda kleita būs vispiemērotākā? Kādu kleitas krāsu izvēlēties? Pielāgojieties pasākuma stilam. Viss ir atkarīgs no tā, kuras grupas koncertu apmeklēsiet. Ja tā ir pop, deju vai tehno mūzika, varat izmantot jebkuras spilgtas krāsas. Sarkans, rozā, zils, šeit nav robežu. Bet, ja dodaties uz rokkoncertu, ir vērts koncentrēties uz melno krāsu. Kādus aksesuārus valkāt? Juvelierizstrādājumi vienmēr ir laipni gaidīti, taču atcerieties, ka auskari nedrīkst būt pārāk lieli, lai kāds no pūļa tos nejauši neizrautu.