Bumbiera tipa figūra tiek uzskatīta par vienu no sievišķīgākajām, tāpēc, ja esat šīs figūras īpašniece, vienkārši izbaudiet! Ja jums ir diezgan plati gurni, izteikta jostasvieta un šaura ķermeņa augšdaļa, Jums, iespējams, ir bumbiera siluets. Jūs droši vien esiet šeit, jo domājat, kādi ir labākie tērpi, lai izceltu Jūsu figūru? Ko bumbiera figūras īpašniecei vajadzētu valkāt katru dienu, lai justos brīvi un izskatītos dievišķīgi? Kādas drēbes jāizvēlas, lai vēl vairāk uzsvērtu savu sievišķīgo figūru? Vai drēbes ar izgriezumu ir lieliska ideja? Kādus kleitu un bikšu modeļus izvēlēties? Kā izcelt šauro vidukli un optiski samazināt pārāk pilnos augšstilbus? Visas šīs atbildes varat atrast rakstā zemāk.

Bumbiera tipa figūra, kas tas ir?

Bumbiera tipa figūra ir sievietēm, kuru siluetam raksturīgs pilnīga ķermeņa apakšdaļa un šaurāka, mazāk izteikta ķermeņa augšdaļa. No otras puses, ķermeņa augšdaļa ir šaura un smalka, ar mazām krūtīm, šauriem pleciem. Bumbiera formu raksturo arī sašaurināts viduklis, kas piešķir šim siluetam sievišķīgu formu. Otrais ķermeņa tips, kas tiek uzskatīts par sievišķīgāko figūru, ir smilšu pulkstenis, kuram ir nedaudz vairāk apaļumu, jo papildus pilnīgajiem gurniem, ir arī kupla ķermeņa augšdaļa. Gan smilšu pulkstenis, gan bumbiera tipa figūras īpašnieces ir diezgan populāras pretējā dzimuma vidū, un gadsimtiem ilgi mūsu Rietumu kultūrā ir ticis uzskatīts, ka šo figūru īpašnieces liecina par auglības un līdz ar to sievišķības simbolu. Dažas šīs formas sievietes vēlas uzsvērt savas stiprās puses ar apģērbu, bet citas cenšas maskēt savu augumu aiz nepiemērota apģērba. Šodien mēs iepazīstināsim Jūs ar stila padomiem gan bumbiera tipa figūras īpašniecēm, kuras mīl savu formu, gan tām, kuras nav pilnībā apmierinātas ar savu figūru. 

KĀDU APĢĒRBU IZVĒLĒTIES BUMBIERA ĶERMEŅA TIPA SIEVIETĒM?

Jūs, iespējams, nokļuvāt šeit, ievadot meklētājprogrammā atslēgvārdu: kā apģērbies bumbiera figūras īpašniecei. Pretēji tam kā šķiet, ģērbties šādā figūrā nav viegli. Ir grūti izvēlēties apģērbu, lai sasniegtu perfektas ķermeņa proporcijas. Bieži gadās, ka bumbiera tipa sievietēm ir grūtības izvēlēties apģērbu, kas labi derēs gurniem. Gurnu zona ir diezgan plata, un var gadīties, ka krūtis un jostasvieta norāda, ka Jums vajadzētu valkāt pat divus vai trīs izmērus mazākas drēbes nekā gurnu zona. 

Tunikai vai brīvai kleitai varat izvēlēties arvien aktuālos legingus. Atcerieties, ka legingi nav tikai sporta apģērbs, tie arvien biežāk tiek lietoti ikdienā un lieliski iederas zem kleitām un pat ikdienas svārkiem. Protams, tie nebūs piemēroti zīmuļtipa svārkiem, taču tos varēsiet viegli nēsāt zem vasarīgas midi  kleitas  vai stilīgas tunikas . Legingi  būs lielisks risinājums sievietēm ar diezgan platām gūžām, valkājot melnus vai citas tumšas krāsas legingus, Jūs uzreiz izskatīsieties slaidāka. Neaizmirstiet izvairīties no gaišām pasteļkrāsām vai baltie, legingiem.

Kādus sievišķīgus  džinsus vajadzētu izvēlēties sievietei ar bumbiera figūras siluetu, lai pārliecinātos, ka izvēlētais džinsu piegriezums izskatās labi? Vai Jums ir problēmas tos izvēlēties platajiem augšstilbiem un gurniem? Vai esiet kādreiz domājusi par mammas džinsiem? Viņi ir ideāli šajā situācijā! Mammas džinsiem ir plats piegriezums līdz gurniem un augšstilbiem, bet tas cieši pieguļ visā kājas garumā. Mammas tipa džinsu augstā jostasvieta ir lieliski piemērota arī bumbiera tipa figūrai, jo perfekti uzsver sievietes vidukli. Cieši pieguloši džinsi nav labākā izvēle šādai figūrai. 


piemērotākais apģērbs bumbiera tipa sievietēm

Kā ģērbties bumbiera ķermeņa tipa sievietei? Pirmkārt, paturiet prātā, ka bumbieru tipam un smilšu pulksteņu tipam vajadzētu valkāt nedaudz atšķirīgu apģērbu. Katrā apģērbu komplektā vajadzētu dominēt dažādiem elementiem. Piemēram, smilšu pulkstenis var atļauties blūzes ar lielu izgriezumu, bumbiera tipam vēlams valkāt nedaudz noapaļotus, mazus izgriezumus. Tāpat kā bumbiera tipa sievietēm, Jūs varat atļauties arī cieši pieguļošus T-kreklus, treniņtērpus, taču izvairieties no blūzēm ar platām piedurknēm. Derēs arī blūzes un kleitas ar pūciņām un spalvām ap pleciem, kas ir bijušas modē pēdējās sezonās. Tās efektīvi paplašinās Jūsu figūras šaurāko daļu. Un kā vizuāli paslaidināt figūras apakšējo daļu? Jums noteikti piestāvēs gari svārki ar horizontālām svītrām, un augsti papēži. Paturiet prātā, ka pareizie apavi var dot jūsu figūrai proporcijas. Tātad, kā veidot bumbiera ķermeņa tipa stilu? Zemāk ir daži no modes nekad neizejošajiem modeļiem, kas Jūs padarīs unikālas.