Menu
Your Cart

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, lai nodrošinātu saturu, kas vairāk atbilst lietotāju vēlmēm, un lai analizētu datplūsmu uz mūsu vietni. Plašāku informāciju par mūsu sīkfailu politiku varat atrast sadaļā “Sīkfaili”.

Modes blogs RSS Feed

07 sept. KRĀSAINAS ZEĶES
Darius 0 1804
Vai esat ievērojuši, ka arvien vairāk vīriešu valkā krāsainas zeķes? Žurnālisti, izklaides un televīzijas programmu redaktori un pat politiķi arvien biežāk valkā klasiskus uzvalkus, no kuru bikšu starām rēgojas krāsainas zeķes. Tās savā ziņā ir kļuvu..
12 aug. DŽINSU JAKA - JEBKURIEM LAIKAPSTĀKĻIEM UN ĶERMEŅA FORMAI
Darius 0 1834
Lai gan džinsu jakas debitēja Amerikas ielās pirms dažām desmitgadēm, tās joprojām ir populāras un kļuvušas par sava veida ikdienas modes kanonu visā pasaulē. Gan sieviešu, gan vīriešu džinsa jakas ir populāras katru pavasari un vasaru, rudens sezonu..
11 aug. BUMBIERA TIPA FIGŪRA- IKDIENAS STILS, LAI JUSTOS ĒRTI UN LABI
Darius 0 2317
Bumbiera tipa figūra tiek uzskatīta par vienu no sievišķīgākajām, tāpēc, ja esat šīs figūras īpašniece, vienkārši izbaudiet! Ja jums ir diezgan plati gurni, izteikta jostasvieta un šaura ķermeņa augšdaļa, Jums, iespējams, ir bumbiera siluets. Jūs dro..
21 jūl. VĪRIEŠU ŽAKETES- KATRU DIENU?
0 2356
Vai vēlaties katru dienu būt nedaudz elegantāks? Sporta kreklu vai vieglu pavasara virsjaku nomainiet ar žaketi, kas derēs lielākajai daļai ikdienas apģērba. Gan ar džinsiem, gan "chino" stila biksēm! Visas šī stila apģērbu kombinācijas palīdzēs jums..
13 jūl. KĀ ĢĒRBTIES DODOTIES UZ KONCERTU VAI KLUBU?
Darius 0 2985
Pēc vairāk nekā gadu ilgas karantīnas sēdēšana mājās bez koncertiem un izklaidēm daudzus apbēdināja, bet šovasar mēs jau varam baudīt atvērtos klubus un izklaides vietas! Tā kā jūs varat atkal doties uz koncertu, neatkarīgi no tā, vai tas notiek brīv..
05 jūl. VĪRIEŠU APĢĒRBU VASARA 2021. gads
Darius 0 1204
Pienākusi vasara! Ir vērts pārdomāt, kādas drēbes paslēpušās Jūsu skapja dziļumos. Interesanti, kādas vīriešu apģērbu kombinācijas šovasar būs vismodernākās? Vai vēlaties uzzināt stilīgus salikumus, kas noteikti piesaistīs Jūsu un citu uzmanību? Zemā..
05 jūl. SIEVIEŠU BRĪVĀ STILA APĢĒRBS DARBAM
0 1012
Vai jūs esat viena no tām sievietēm, kas visvairāk novērtē brīvību un komfortu? Jums nepatīk ielīst uniformās, piegulošās kleitās un svārkos? Vai varbūt jūs novērtējat stilā vieglumu un dažādību? Dažreiz jums patīk būt ļoti sievišķīgai, bet dažkārt g..
05 jūl. KĀDU JAKU IZVĒLĒTIES NO LIETUS?
0 1472
Kad vasara pārvēršas par rudeni, sākas pāreja uz lietus sezonu. Nekad nevar zināt, kad lietus līs kā no spaiņiem, bieži var gāzt lietus un snigt, un laiks ir drūms un nevilina pamest māju. Tāpēc, kad ziemas jakas un biezi mēteļi atrodas dziļi skapī u..
02 jūl. KĀ KOMBINĒT VĪRIEŠU BIKSES BRŪNOS TOŅOS?
Darius 0 588
KĀ KOMBINĒT VĪRIEŠU BIKSES BRŪNOS TOŅOS?KAS SADER AR BRŪNĀM BIKSĒM?Brūnas vīriešu bikses ir absolūta klasika, un tām jābūt garderobē. Tie der daudzām apģērbu komplektācijām, vienlaikus izskatoties eleganti, neatkarīgi no citiem apģērba gabaliem. Biks..
02 jūl. SIEVIEŠU APĢĒRBU VASARA 2021. gads
Darius 0 675
Pienākusi vasara! Karstums ir reibinošs, tāpēc šodien ir vērts apskatīt vasaras drēbes. Sāciet ar pamata apģērbu: krekliem, šortiem un kleitām, kas ir nepieciešamas katrai vasaras dienai. Vasaras stils nav vienkāršākais uzdevums, it īpaši, ja vēlatie..
30 jūn. Šorti vasarai
Darius 0 747
Gaisa temperatūrai paaugstinoties, bikšu garums saīsinās! Ar šortiem vasarā jūs varat izskatīties lieliski un stilīgi.Mēs piedāvājam trīs dažādus vīriešu stilus, izmantojot PIRKTUKAS.lV sortimentu, sākot no formāla līdz pilnīgi brīvam stilam. AR KO ..
30 jūn. VĪRIEŠU KĀZU STILS
0 1999
Šajā periodā lielākā daļa kāzu tika atceltas vai atliktas uz nākamo gadu aizliegumu dēļ. Mēs jau varam sākt šo vasaru un izbaudīt populārāko kāzu sezonu! Tuvākajā nākotnē būs daudz nokavētu kāzu un svētku, tāpēc ir vērts domāt par to, kādas vīriešu m..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)